Denné teploty aj v prvom aprílovom týždni opäť prekročia dvadsiatku. Dokonca hneď na veľkonočný pondelok možno očakávať neuveriteľných 26 °C. Zároveň však nie vo všetkých najbližších dňoch má byť mimoriadne teplo, pre vplyv krátkodobého studeného frontu.

Pondelok (1.4.) bude pretrvávať prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Vo večerných hodinách nás zrejme potrápia i dažďové zrážky, platí pre ne aj výstraha prvého stupňa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 11 až 13 stupňov Celzia a denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťšesť stupňov.

Utorok (2.4.) by mal byť prevažne zamračený a s prehánkami, pričom k večeru nie je vylúčená malá oblačnosť. Kvôli dažďu je zároveň opäť vydaná aj výstraha prvého stupňa. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 7 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom výrazne klesne, a to na 12 stupňov Celzia.

Streda (3.4.) má byť spočiatku jasná, v čase okolo obeda polooblačná a následne od poobedia možno očakávať zamračenú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo piatich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 16 stupňov Celzia.

Štvrtok (4.4.) prinesie najskôr polooblačnú oblohu. V druhej polovici dňa by nás mala sprevádzať zamračená obloha, pričom treba počítať aj s dažďom. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň pätnásť stupňov Celzia.

Piatok (5.4.) sa bude niesť v znamení oblačnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 9 až do 19 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (6.4.) zostane oblačná, avšak s tým, že v závere dňa by sa oblačnosť mala rozpadnúť. Denná teplota vzduchu vystúpi na 23 stupňov Celzia.

Nedeľa (7.4.) prinesie polooblačnú oblohu. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 10 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac dvadsaťdva stupňov.