Počasie sa prechodne opäť zhorší. Našim mestom sa po slnečnom víkende preženú ďalšie búrky. V utorok dokonca denná teplota vzduchu nedosiahne ani dvadsať stupňov Celzia. 

Pondelok (13.6.) má byť polooblačný, ráno a večer však môže pretrvávať zmenšená oblačnosť. V druhej polovici dňa treba počítať i s dažďom, pričom vylúčené nie sú ani búrky. Kvôli nim SHMÚ vydal aj výstrahu prvého stupňa. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 14 až 16 stupňov. V poobedňajších hodinách má teplomer ukazovať hodnotu 28 stupňov Celzia.

Utorok (14.6.) zostane polooblačný s tým, že zrána a k večeru bude opäť pretrvávať zmenšená oblačnosť. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 12 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom výrazne klesne, a to na 19 stupňov.

Streda (15.6.) bude síce slnečná a jasná, avšak počas obedňajších hodín by nás mala sprevádzať zamračená obloha. Ráno nám teplomer ukáže 13 stupňov Celzia. Počas dňa sa oteplí najviac na 25 stupňov.

Štvrtok (16.6.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy, k večeru nás potrápia i dažďové prehánky. Aktuálne predpovede zároveň naznačujú, že sa k slovu zrejme dostanú aj búrky. Popoludní s vyššou teplotou ako je 26 stupňov určite počítať netreba.

Piatok (17.6.) má pretrvávať zamračená obloha, predovšetkým v čase okolo obeda treba počítať aj s dažďom. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 16 až do popoludňajších 24 stupňov.

Sobota (18.6.) má byť spočiatku oblačná, pre druhú polovicu dňa meteorológovia avizujú slnečnú a jasnú oblohu. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 26 stupňov Celzia.

Nedeľa (19.6.) prinesie takmer jasnú oblohu, v čase okolo obeda pritom môže pretrvávať veľká oblačnosť. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 19 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 30 stupňov Celzia.