Tak ako v uplynulých dňoch, aj počas tých nadchádzajúcich budú denné teploty vzduchu presahovať hranicu plus 5 stupňov Celzia. Dobrou správou tiež je, že v najbližšom období neočakávame žiadne výraznejšie zrážky, pričom má prevládať slnečná a jasná obloha.

Pondelok (28.2.) bude pretrvávať prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí mínus štyri až mínus šesť stupňov Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +6 stupňov určite počítať netreba.

Utorok (1.3.) nás bude sprevádzať jasná obloha alebo len malá oblačnosť. Radosť zo slnečných lúčov by nám pritom počas celého dňa mal kaziť slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus sedem stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +7 stupňov.

Streda (2.3.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo mínus päť stupňov Celzia. Denná teplota by nemala prekročiť hodnotu +6 stupňov.

Štvrtok (3.3.) zostane slnečný a jasný, avšak s výnimkou rána, kedy treba počítať so zväčšenou oblačnosťou. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus osem stupňov.

Piatok (4.3.) sa bude niesť v znamení takmer jasnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus troch až do popoludňajších plus päť stupňov Celzia.

Sobota (5.3.) má byť zrána jasná, v čase okolo obeda má pretrvávať polooblačná obloha, pričom v rámci druhej polovice tohto dňa meteorológovia nateraz hovoria o zamračnej oblohe. V popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +7 stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (6.3.) bude oblačná, v podvečerných hodinách sa zrejme k slovu dostanú i slabšie dažďové zrážky. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus tri stupne a v popoludňajšom čase by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus šesť stupňov Celzia.