Bude poriadne mrazivo. Teploty vzduchu sa počas niektorých najbližších nocí ocitnú až na dvojciferných mínusových hodnotách, pričom cez deň vystúpia nad nulu len v stredu a vo štvrtok. Zároveň znova očakávame aj snehové zrážky, no nepôjde o ich intenzívnu formu.

Pondelok (11.1.) bude vo Zvolene prevažne jasná obloha a fúkať má slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus desať stupňov. Počas dňa by teplota nemala prekročiť hodnotu mínus jeden stupeň Celzia.

Utorok (12.1.) má byť spočiatku jasno, no postupne má oblačnosť naberať na sile, pričom vo večerných hodinách nie je vylúčené ani sneženie. Cez deň nás bude znova sprevádzať i slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu má byť opäť okolo mínus desať stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na -3 stupne.

Streda (13.1.) prinesie v prvej polovici dňa množstvo oblačnosti a snehových zrážok. V čase okolo obeda má sneženie ustať a následne by nás mali potešiť i slnečné lúče. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných mínus jeden až do popoludňajších plus dvoch stupňov.

Štvrtok (14.1.) bude oblačný, pričom by tentokrát mali snehové prehánky pretrvávať už počas celého dňa. Ortuť teplomera sa vyšplhá najviac na +1 stupeň Celzia.

Piatok (15.1.) zostane zamračený a sneženie sa vyskytne už iba ojedinele. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo mínus sedem stupňov a počas dňa by teplota vzduchu nemala prekročiť hodnotu -2 stupne.

Sobota (16.1.) má byť slnečná a jasná, no zároveň i poriadne mrazivá. Najvyššia denná teplota vzduchu sa totiž vyšplhá len na úroveň okolo -6 stupňov Celzia a ráno bude ešte chladnejšie.

Nedeľa (17.1.) prinesie opäť jasnú oblohu a očakávať treba ešte chladnejšie ráno ako počas prvého víkendového dňa. V ranných hodinách nám teplomer ukáže hodnotu až -13 stupňov, počas dňa by sme na ňom vyššie číslo ako -3 stupne Celzia zaznamenať nemali.