Avizované ochladenie nás predsa len neminie. Po tom, čo sa prehupneme do druhej polovice novembra, nadpriemerným denným teplotám skutočne odzvoní. V piatok poobede nám dokonca teplomer ukáže len štyri stupne Celzia, pričom počas tohto dňa treba počítať i so snehovo-dažďovými prehánkami.

Pondelok (14.11.) bude prevažne jasno, pričom spočiatku nás potrápia husté hmly. SHMÚ kvôli nim vydal i výstrahu prvého stupňa platnú do 11-tej hodiny. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí +1 až -1 stupeň Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 12 stupňami počítať určite netreba. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor.

Utorok (15.11.) má pretrvávať zväčša zamračená obloha a zrána aj hmly, pre ktoré znova platí i výstraha prvého stupňa. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 2 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom výrazne klesne, a to na 8 stupňov Celzia.

Streda (16.11.) zostane zamračená, aj keď v čase okolo obeda nie je vylúčená polooblačná obloha. V ranných hodinách zároveň možno očakávať i dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 11 stupňov, s tým, že ráno nám teplomer ukáže 6 stupňov Celzia.

Štvrtok (17.11.) prinesie znova veľa oblačnosti. Opätovne treba počítať aj s dažďovými zrážkami, a to najmä v prvej polovici dňa. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 5 stupňov Celzia.

Piatok (18.11.) má byť taktiež oblačný. Dážď nás bude sprevádzať počas celého dňa, vrátane noci z piatka na sobotu, pričom ráno a doobeda môže ísť skôr o dažďovo-snehové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných dvoch až do popoludňajších štyroch stupňov.

Sobota (19.11.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy, avšak s výnimkou času okolo obeda, kedy očakávame takmer jasnú oblohu. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 9 stupňov Celzia.

Nedeľa (20.11.) prinesie spočiatku polooblačnú oblohu, v druhej polovici by nás mala sprevádzať slnečná a jasná obloha. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 3 stupne a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 8 stupňov.