Mínus štyri až plus tri stupne Celzia. Presne v takomto rozpätí sa budú pohybovať denné teploty vzduchu v rámci nadchádzajúceho decembrového týždňa. Okrem dažďových zrážok nás počas neho znova neminú ani tie snehové.

Pondelok (4.12.) bude pretrvávať spočiatku jasná, postupne až zamračená obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí -8 až -10 stupňov a denná teplota dosiahne úroveň -4 stupne Celzia. Fúkať by mal iba slabý premenlivý vietor.

Utorok (5.12.) nás má sprevádzať oblačná obloha, pričom k večeru nie je vylúčené sneženie. Čo sa týka teplôt, na ráno SHMÚ avizuje -5 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, pohybovať sa bude okolo nuly.

Streda (6.12.) zostane zamračená. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus dva stupne a v poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže +3 stupne Celzia. V prvej polovici dňa treba počítať i so snehovými zrážkami, ktoré následne v druhej polovici dňa vystrieda dážď. Dažďové prehánky navyše meteorológovia očakávajú i počas noci zo stredy na štvrtok.

Štvrtok (7.12.) prinesie veľa oblačnosti, tak ako aj predchádzajúce dni. Zmiešané snehovo-dažďové prehánky majú pretrvávať v rámci celého dňa. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň plus dva stupne.

Piatok (8.12.) má byť síce ďalším zo série oblačných dní, avšak dobrou správou je, že by nás už počas neho nemali trápiť žiadne zrážky. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranného mínus jedného až do popoludňajších troch stupňov Celzia.

Sobota (9.12.) bude slnečná a jasná, hoci ráno nás neminie veľká oblačnosť a zrejme ani slabší dážď. Denná teplota vzduchu vystúpi na 2 stupne.

Nedeľa (10.12.) má byť polooblačná, pričom v čase okolo obeda možno očakávať zväčšenú oblačnosť. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus štyri stupne. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus jeden stupeň Celzia.