Najbližší októbrový týždeň prinesie príjemné jesenné počasie. Teploty vzduchu sa cez deň budú pohybovať prevažne niečo málo nad hranicou dvadsiatich stupňov Celzia a o niečo príjemnejšie budú aj rána s teplotami okolo desať stupňov.

Pondelok (8.10.) bude vo Zvolene spočiatku oblačný až zamračený, pričom k večeru už má pretrvávať prevažne jasná obloha. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných 10 do popoludňajších 22 stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (9.10.) má byť prevažne jasno. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 23 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 8 až do 10 stupňov. Cez deň bude opäť pofukovať slabý premenlivý vietor.

Streda (10.10.) prinesie jasnú oblohu. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 10 až do popoludňajších 25 stupňov.

Štvrtok (11.10.) bude opäť slnečný a jasný. Teplota vzduchu cez deň by nemala prekročiť hranicu 22 stupňov Celzia.

Piatok (12.10.) má priniesť jasnú oblohu, avšak v čase okolo obeda bude pretrvávať zväčšená oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo deväť stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na 21 stupňov Celzia.

Sobota (13.10.) má byť slnečná. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať približne na úrovni okolo 20 stupňov Celzia.

Nedeľa (14.10.) bude v znamení jasnej oblohy. Teploty vzduchu budú od ranných 9 až do popoludňajších 21 stupňov.