Premenlivá oblačnosť a postupný pokles denných teplôt. Presne takto by mal v našom meste podľa meteorológov vyzerať posledný októbrový týždeň, v ktorom by nás počas piatka mali potrápiť aj intenzívne dažďové prehánky.

Pondelok (26.10.) bude vo Zvolene spočiatku polooblačný, postupne až zamračený. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo ôsmich stupňov a cez deň sa vzduch ohreje na 15 stupňov Celzia.

Utorok (27.10.) má pretrvávať jasná obloha, prípadne len malá oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 6 až 8 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 17 stupňov Celzia.

Streda (28.10.) má priniesť množstvo oblačnosti. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 7 až do popoludňajších 16 stupňov.

Štvrtok (29.10.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy, pričom by sa v podvečerných hodinách mali objaviť i slabé zrážky. Ortuť teplomera sa počas dňa vyšplhá najviac na 14 stupňov Celzia.

Piatok (30.10.) prinesie, s výnimkou podvečera, množstvo oblačnosti a dažďa. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo 8 stupňov a počas dňa sa vzduch ohreje na 12 stupňov.

Sobota (31.10.) bude slnečná a jasná. Najvyššia denná teplota vzduchu sa má dostať na úroveň okolo 11 stupňov Celzia.

Nedeľa (1.11.) zostane v znamení jasnej oblohy, hoci v čase okolo obeda by sme mali počítať so zväčšenou oblačnosťou. Teplota vzduchu ráno bude na úrovni okolo jedného stupňa Celzia a cez deň vystúpi maximálne na hodnotu 10 stupňov.