ZVonline.sk, moduly SHMÚ, AccuWeather.com | 17.11.2019

Počasie vo Zvolene: Očakávame nadpriemerné teploty, obloha bude prevažne zamračená

Nasledujúce dni sa od tých uplynulých veľmi líšiť nebudú. Sprevádzať nás má opäť prevažne mnoho oblačnosti a počítať treba aj s občasným dažďom. V úvode týždňa pretrvajú aj nadpriemerné teploty, ktoré však postupne klesnú na hranicu 10 stupňov.

Pondelok (18.11.) nás bude vo Zvolene sprevádzať prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných deväť do popoludňajších 15 stupňov. Počas celého dňa majú pretrvávať aj dažďové zrážky.

Utorok (19.11.) má byť polooblačno až oblačno. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom poklesne, a to na 12 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo troch stupňov Celzia.

Streda (20.11.) bude znovu prevažne zamračená. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 7 až do popoludňajších 13 stupňov Celzia.

Štvrtok (21.11.) zostane naďalej v znamení zamračenej oblohy. Počítať treba aj s dažďom, ktorý má pretrvávať i počas noci zo štvrtka na piatok. Najvyššia denná teplota vzduchu vystúpi maximálne na 10 stupňov.

Piatok (22.11.) prinesie mnoho oblačnosti a z rána i dážď. Ranná teplota vzduchu bude okolo šesť stupňov a najvyššia denná teplota sa má pohybovať na úrovni deväť stupňov Celzia.

Sobota (23.11.) má byť polooblačná. Najmä v čase okolo obeda môže pretrvávať zväčšená oblačnosť a ráno sa ojedinele majú vyskytnúť i slabšie dažďové zrážky. Najvyššia denná teplota vzduchu bude približne 9 stupňov.

Nedeľa (24.11.) bude znovu polooblačná. Teploty vzduchu očakávame od ranných šesť až do popoludňajších 10 stupňov.