Po extrémnych mrazoch prišlo v uplynulom týždni oteplenie a v najbližšom období majú byť teploty vzduchu dokonca ešte vyššie. Na dané ročné obdobie až poriadne vysoké. Dobrou správou je, že si budeme môcť vychutnať i množstvo slnečných lúčov.

Pondelok (22.2.) bude vo Zvolene jasný, prípadne len s malou oblačnosťou. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus štyri stupne Celzia. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu plus jedenásť stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (23.2.) má byť spočiatku oblačno, k večeru prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu bude okolo mínus dva stupne, najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na 13 stupňov Celzia. Opäť nás bude sprevádzať aj slabý premenlivý vietor.

Streda (24.2.) sa bude niesť v znamení jasnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných plus štyroch až do popoludňajších šestnástich stupňov.

Štvrtok (25.2.) zostane s výnimkou rána slnečný a jasný. Oproti predchádzajúcim dvom dňom však bude o čosi chladnejšie. Počas dňa by teplota vzduchu nemala byť vyššia ako 12 stupňov.

Piatok (26.2.) prinesie opäť jasnú oblohu. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo plus tri stupne. Cez deň sa ortuť teplomera dostane na hodnotu 14 stupňov.

Sobota (27.2.) má byť oblačná a v prvej polovici dňa nás budú sprevádzať i slabé dažďové zrážky. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá nanajvýš na hodnotu 10 stupňov.

Nedeľa (28.2.) bude polooblačná. V ranných hodinách nám teplomer ukáže jeden stupeň nad nulou a počas dňa by sme na ňom viac ako 9 stupňov Celzia zaznamenať nemali.