Meteorológovia v rámci tretieho novembrového týždňa upozorňujú predovšetkým na krátkodobé ochladenie. Nižšie denné teploty majú podľa nich pretrvávať najmä počas utorka a stredy. Od polovice týždňa zároveň treba počítať i s daždovými zrážkami.

Pondelok (15.11.) bude vo Zvolene spočiatku pretrvávať veľká oblačnosť, pričom v druhej polovici dňa meteorológovia očakávajú prevažne jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo dvoch stupňov nad nulou. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu desať stupňov.

Utorok (16.11.) má byť jasný, prípadne len s malou oblačnosťou. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus jeden stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na 7 stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (17.11.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy s tým, že v čase okolo obeda treba počítať i s dažďovými zrážkami. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných +1 až do popoludňajších 6 stupňov Celzia.

Štvrtok (18.11.) zostane oblačný, pričom sa majú znovu vyskytnúť aj prehánky. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň deväť stupňov Celzia.

Piatok (19.11.) sa bude podobne ako predchádzajúce dva dni niesť v znamení zamračenej oblohy a pravdepodobne nás opäť potrápi aj dážď. Poda meteorológov by zrážky zároveň mali pretrvávať i počas noci z piatka na sobotu. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo plus štyri stupne, cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu sedem stupňov.

Sobota (20.11.) má byť nielen zamračená, ale aj daždivá. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala presiahnuť hodnotu deväť stupňov Celzia.

Nedeľa (21.11.) prinesie polooblačnú oblohu. V ranných hodinách nám teplomer ukáže päť stupňov nad nulou a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako 8 stupňov Celzia.