Teplotne nadpriemerný november bude pokračovať aj počas najbližších dní. V úvode týždňa môžeme očakávať stále príjemné jesenné teploty, avšak koncom týždňa by denné teploty vzduchu mali pretrvávať už iba na úrovni okolo desať stupňov Celzia.

Pondelok (12.11.) bude vo Zvolene spočiatku oblačno, k večeru prevažne malá oblačnosť. V ranných hodinách treba počítať aj so zvýšeným výskytom hmiel, kvôli ktorým Slovenský hydrometeorologický ústav vydal i výstrahu prvého stupňa. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných troch do popoludňajších 15 stupňov.

Utorok (13.11.) má byť spočiatku jasno, postupne až oblačno. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude opäť do 15 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 5 až do 4 stupne Celzia.

Streda (14.11.) prinesie mnoho oblačnosti. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 5 až do popoludňajších 12 stupňov.

Štvrtok (15.11.) bude v znamení polooblačnej oblohy. Teplota vzduchu cez deň sa dostane ku hranici 10 stupňov.

Piatok (16.11.) má priniesť jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly a najvyššia denná teplota vystúpi na 11 stupňov Celzia.

Sobota (17.11.) má byť oblačná. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať približne na úrovni okolo 12 stupňov. V noci však teploty klesnú aj ku bodu mrazu.

Nedeľa (18.11.) bude opäť zamračená. Teploty vzduchu budú od ranných piatich až do popoludňajších osem stupňov Celzia.