Úvod tretieho novembrového týždňa prinesie opäť nízke ranné, ako aj denné teploty vzduchu. Dobrou správou však je, že meteorológovia od stredy predpokladajú mierny nárast denných teplôt, ktoré by sa mohli vyšplhať aj nad hranicu 10 stupňov Celzia. S príchodom víkendu však denné teploty majú opäť poklesnúť.

Pondelok (20.11.) má byť spočiatku jasno, postupne až polooblačno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -1 do +1 stupeň Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 2 až 4 stupne Celzia.

Utorok (21.11.) má priniesť prevažne zamračenú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 1 až 3 stupne Celzia. Ranná teplota vzduchu má byť okolo nula stupňov Celzia. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (22.11.) prinesie opäť mnoho oblačnosti. Ráno a aj počas doobedňajších hodín treba počítať i s dažďom. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných plus 4  až do popoludňajších 7 stupňov.

Štvrtok (23.11.) bude z rána takmer jasný a s rannou teplotou okolo nuly. Doobeda očakávame pribúdanie oblačnosti, a tak v poobedňajších hodinách by už malo byť prevažne oblačno. K večeru nie sú vylúčené ani slabšie dažďové prehánky. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 9 stupňov Celzia.

Piatok (24.11.) prinesie oblačnú oblohu a rannú teplotu okolo plus 5 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 10 stupňov.

Sobota (25.11.) má byť oblačná a s dažďom. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných plus troch až do popoludňajších šesť stupňov Celzia.

Nedeľa (26.11.) bude v znamení polooblačnej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus štyroch až do popoludňajších plus troch stupňov Celzia.