Jedenásť až sedemnásť stupňov Celzia. Práve v takomto rozpätí sa majú pohybovať denné teploty vzduchu v nadchádzajúcom týždni. Prevládať bude počas neho prevažne zamračená obloha a áno, ani v najbližšom období nás neminú dažďové zrážky.

Pondelok (30.10.) bude polooblačný až oblačný. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 8 až 10 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň 17 stupňov.

Utorok (31.10.) má pretrvávať prevažne zamračená obloha. Okrem veľkej oblačnosti nás pravdepodobne v tento deň neminú ani dažďové zrážky. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 10 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to najviac na 14 stupňov Celzia.

Streda (1.11.) má byť najskôr zamračená. V obedňajšom čase možno očakávať polooblačnú obloha, následne od poobedia nás má sprevádzať jasná obloha. Ranná teplota vzduchu by sa mala pohybovať na úrovni okolo sedem stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 11 stupňov Celzia.

Štvrtok (2.11.) prinesie zamračenú oblohu, pričom na obed môže pretrvávať zmenšená oblačnosť. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 12 stupňov Celzia.

Piatok (3.11.) zostane oblačný. Tentoraz sa však už k slovu dostane aj dážď. Počítať s ním treba počas celého dňa, vrátane noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných desiatich až do popoludňajších štrnástich stupňov.

Sobota (4.11.) sa bude spočiatku niesť v znamení zamračenej a daždivej oblohy. V druhej polovici dňa možno očakávať polooblačnú oblohu. Denná teplota vzduchu vystúpi na 12 stupňov Celzia.

Nedeľa (5.11.) by mala priniesť nielen veľa oblačnosti, ale aj dažďa. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže osem stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 11 stupňov.