Chladné dni čoskoro pominú. Už v stredu denná teplota vzduchu dosiahne 27 stupňov Celzia. Tretí júlový víkend by sa dokonca mal niesť v znamení tropických horúčav.

Pondelok (11.7.) má byť polooblačný s tým, že počas ranných a večerných hodín bude oblačnosť zmenšená. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 11 až 13 stupňov. V poobedňajších hodinách možno očakávať 21 stupňov Celzia.

Utorok (12.7.) bude pretrvávať jasná obloha, prípadne takmer jasná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 12 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 23 stupňov.

Streda (13.7.)  by sa mala niesť v znamení takmer jasnej oblohy, pričom v obedňajšom čase treba počítať s veľkou oblačnosťou. Ráno nám teplomer ukáže 17 stupňov Celzia. Počas dňa sa oteplí na 27 stupňov.

Štvrtok (14.7.) má byť zrána jasný, na obed má pretrvávať polooblačná obloha a od poobedia nás bude sprevádzať zamračená obloha. V popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je 29 stupňov určite počítať netreba.

Piatok (15.7.) prinesie množstvo oblačnosti, vyskytnú sa aj dažďové zrážky, Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 18 až do popoludňajších 27 stupňov Celzia.

Sobota (16.7.) zostane zamračená, od podvečerných hodín sa však začne vyjasňovať. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 31 stupňov.

Nedeľa (17.7.) bude slnečná a jasná, no k večeru nás predbežne čaká zamračená obloha. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 19 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 32 stupňov Celzia.