Čakajú nás ďalšie slnečné dni! Dobrou správou tiež je, že bude ešte teplejšie, pričom vo štvrtok sa má denná teplota vzduchu vyšplhať až na úroveň +19 °C. Postupne by mali pominúť i nočné mrazy.

Pondelok (21.3.) nás bude sprevádzať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí mínus tri až mínus päť stupňov Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +12 stupňov určite počítať netreba.

Utorok (22.3.) má pretrvávať opäť prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus dva stupne Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na +17 stupňov.

Streda (23.3.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu. Poteší nás aj ranná teplota vzduchu, keďže presiahne hranicu nula stupňov Celzia, meteorológovia SHMÚ nateraz pre stredajšie ráno avizujú teplotu +3 stupne Celzia. V priebehu dňa sa oteplí až na +18 stupňov.

Štvrtok (24.3.) zostane slnečný. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus devätnásť stupňov Celzia.

Piatok (25.3.) sa bude niesť v znamení takmer jasnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných plus dvoch až do popoludňajších šestnástich stupňov Celzia.

Sobota (26.3.) bude slnečná a jasná, avšak v čase okolo obeda má pretrvávať zväčšená oblačnosť. V popoludňajšom čase zároveň s vyššou teplotou ako je +14 stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (27.3.) má byť zamračená. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže plus štyri stupne, pričom popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac pätnásť stupňov Celzia.