Ani počas tretieho januárového týždňa denné teploty vzduchu neklesnú pod nulu. Pohybovať sa však už budú len niečo málo nad ňou, pričom v piatok by sme s vyššou teplotou ako je nula stupňov Celzia predbežne počítať nemali.

Pondelok (16.1.) bude prevažne zamračený. Okrem veľkej oblačnosti nás zároveň neminie dážď a ráno ani poľadovica, kvôli ktorej SHMÚ vydal i výstrahu prvého stupňa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 1 až 3 stupne pod nulou. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 2 stupne Celzia.

Utorok (17.1.) má pretrvávať prevažne jasná obloha, pričom zrána a k večeru treba počítať so zväčšenou oblačnosťou. Pravdepodobne sa v tento deň nevyhneme ani sneženiu, snehové vločky majú predbežne padať najmä v ranných hodinách. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +1 stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +3 stupne Celzia.

Streda (18.1.) prinesie zamračenú oblohu, v prvej polovici dňa i zmiešané snehovo-dažďové prehánky. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo nuly a v popoludňajších hodinách nám teplomer ukáže +4 stupňov.

Štvrtok (19.1.) zostane oblačný, k slovu sa zároveň opäť dostane aj dážď. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +3 stupne Celzia.

Piatok (20.1.) sa bude niesť, podobne ako aj dva predošlé dni, v znamení zamračenej oblohy, Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus siedmich až do popoludňajšej nuly.

Sobota (21.1.) prinesie znova veľa oblačnosti. Počítať zároveň treba aj so snežením, pričom miestami pôjde o snehovo-dažďové zrážky. Denná teplota vzduchu vystúpi na +3 stupne.

Nedeľa (22.1.) má byť zamračená. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže -1 stupeň Celzia. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako štyri stupne.