Ani posledný februárový týždeň nebude ideálny. Čaká nás množstvo daždivých dní, dokonca nie je vylúčené ani sneženie. Aspoňže denné teploty vzduchu budú opäť na vcelku prijateľnej úrovni.

Pondelok (21.2.) nás bude spočiatku sprevádzať zamračená obloha, v druhej polovici dňa očakávame polooblačnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí tri až päť stupňov Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +7 stupňov určite počítať netreba. Počas celého dňa by zároveň mali pretrvávať i slabšie dažďové prehánky.

Utorok (22.2.) má pretrvávať polooblačná obloha. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus dva stupne Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená,  popoludní tak bude opäť najviac +7 stupňov.

Streda (23.2.) prinesie množstvo oblačnosti, počítať treba aj so zrážkami. Zatiaľ čo v ranných a doobedňajších hodinách pôjde čisto o snehové prehánky, v čase okolo obeda sa k sneženiu pridá dážď s tým, že poobede a podvečer by nás mali trápiť výlučne dažďové zrážky. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo mínus jeden stupeň Celzia. Denná teplota by nemala prekročiť hodnotu +5 stupňov.

Štvrtok (24.2.) bude slnečný a jasný, avšak s výnimkou podvečera, kedy očakávame zamračenú oblohu a zároveň aj dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus osem stupňov.

Piatok (25.2.) má byť oblačný, k večeru nás potrápi i dážď. Meteorológovia pritom predpokladajú, že dažďové kvapky budú z oblohy padať aj počas noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus dvoch až do popoludňajších plus sedem stupňov Celzia.

Sobota (26.2.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy s tým, že v skorých ranných hodinách môže pretrvávať veľká oblačnosť. Popoludní s vyššou teplotou ako je +5 stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (27.2.) zostane polooblačná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus tri stupne a v popoludňajšom čase by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus tri stupne Celzia.