Dvadsať až dvadsaťtri stupňov Celzia. Presne v takomto rozpätí sa budú pohybovať denné teploty vzduchu v predposlednom májovom týždni, počas ktorého má prevládať zamračená obloha. Viaceré nadchádzajúce dni by zároveň mali byť i daždivé.

Pondelok (20.5.) má byť zamračený. Okrem dažďových zrážok sa k slovu dostanú aj búrky, pre ktoré zároveň platí i výstraha prvého stupňa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 13 až 15 stupňov Celzia a denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťtri stupňov.

Utorok (21.5.) zostane prevažne oblačný a daždivý. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 14 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 21 stupňov Celzia.

Streda (22.5.) prinesie opäť množstvo oblačnosti, ako aj dažďa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo šestnástich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 20 stupňov.

Štvrtok (23.5.) má byť ďalším zo série zamračených dní, pričom dažďové prehánky by nás tentoraz mali trápiť výlučne v obedňajšom čase. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň 23 stupňov Celzia.

Piatok (24.5.) by mala spočiatku pretrvávať naďalej zamračená, v druhej polovici dňa polooblačná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 14 až do 22 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (25.5.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy, pričom v čase okolo obeda môže byť oblačnosť zväčšená. Denná teplota vzduchu vystúpi na 21 stupňov Celzia.

Nedeľa (26.5.) prinesie zamračenú oblohu, počítať treba aj s dažďom. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 17 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 23 stupňov.