Aj počas nasledujúcich dní majú na našom území prevládať oblačné a zamračené dni, avšak teploty majú stúpnuť oproti víkendu ešte výraznejšie. Meteorológovia nevylučujú ani to, že denné teploty vzduchu prekročia hranicu dvadsať stupňov Celzia.

Pondelok (29.10.) bude vo Zvolene oblačný až zamračený a zrána treba počítať aj s prehánkami. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných 12 do popoludňajších 18 stupňov Celzia.

Utorok (30.10.) má byť spočiatku zamračený, k večeru už má prevládať prevažne jasná obloha a počas celého dňa nás bude sprevádzať opäť aj dážď. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 17 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 14 až do 16 stupňov.

Streda (31.10.) prinesie takmer jasnú oblohu. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 7 až do popoludňajších 18 stupňov.

Štvrtok (1.11.) bude z rána jasno, avšak už počas doobedia má oblačnosť pribúdať, a tak po zvyšok dňa má byť oblačno. Teplota vzduchu cez deň sa dostane až ku hranici 19 stupňov.

Piatok (2.11.) má priniesť mnoho oblačnosti a z rána i dážď. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo trinásť stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na 18 stupňov Celzia.

Sobota (3.11.) má byť oblačná. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať približne na úrovni okolo 20 stupňov Celzia.

Nedeľa (4.11.) bude opäť zamračená. Teploty vzduchu budú od ranných 10 až do popoludňajších 19 stupňov.