Hoci prvý novembrový týždeň priniesol výrazné ochladenie, už počas najbližších dní nás čaká mierny nárast denných teplôt. Príjemné teploty však dlho nevydržia, nakoľko už od štvrtka sa má opäť vrátiť chladné jesenné počasie. V závere týždňa by sme mali počítať aj s intenzívnymi dažďovými prehánkami.

Pondelok (6.11.) má byť spočiatku polooblačno, k večeru prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 2 do 4 stupne Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 12 až 14 stupňov Celzia.

Utorok (7.11.) má priniesť prevažne jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude do 14 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť okolo nula stupňov Celzia. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (8.11.) prinesie znovu prevažne jasnú oblohu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 5 až do popoludňajších 15 stupňov. K večeru očakávame aj výskyt dažďových prehánok, ktoré budú pretrvávať i počas noci zo stredy na štvrtok.

Štvrtok (9.11.) bude v znamení zamračenej oblohy s rannou teplotou okolo 6 stupňov Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 10 stupňov Celzia. Počas celého dňa treba počítať aj s intenzívnymi dažďovými prehánkami.

Piatok (10.11.) prinesie oblačnú oblohu a rannú teplotu okolo päť stupňov. Z rána a k večeru treba počítať aj s dažďom. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 11 stupňov.

Sobota (11.11.) má byť znovu oblačná a s dažďom. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných dvoch až do popoludňajších deväť stupňov Celzia.

Nedeľa (12.11.) bude v znamení zamračenej oblohy a opäť prinesie aj intenzívne dažďové prehánky. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných dvoch až do popoludňajších osem stupňov Celzia.