Denné teploty vzduchu nad nulou? V rámci štvrtého januárového týždňa to bude realita. Obloha má byť počas neho zväčša zamračená a znova sa k slovu dostanú i dažďové či snehové prehánky. Trápiť nás však majú výlučne len počas dvoch nadchádzajúcich dní. 

Pondelok (22.1.) bude pretrvávať spočiatku jasná, postupne až zamračená obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí -7 až -9 stupňov a denná teplota dosiahne úroveň jeden stupeň Celzia nad nulou. Fúkať by mal len slabý premenlivý vietor.

Utorok (23.1.) nás má sprevádzať oblačná obloha, pričom k večeru nie je vylúčená zmenšená oblačnosť. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -4 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +3 stupne Celzia.

Streda (24.1.) zostane zamračená. Zatiaľ čo ráno a doobeda treba počítať so snežením, v druhej polovici dňa nás majú trápiť zmiešané snehovo-dažďové prehánky. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo nuly. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže +4 stupne.

Štvrtok (25.1.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Pršať má navyše i počas noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň +6 stupňov Celzia.

Piatok (26.1.) sa síce bude niesť v znamení zamračenej oblohy, no s tým, že v obedňajšom čase by mala pretrvávať prevažne polooblačná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranného plus jedného až do popoludňajších piatich stupňov.

Sobota (27.1.) má byť najprv polooblačná, v druhej polovici dňa nás bude sprevádzať slnečná a jasná obloha. Denná teplota vzduchu vystúpi na +4 stupne.

Nedeľa (28.1.) prinesie polooblačnú oblohu, pričom s príchodom večera môže dôjsť k zväčšeniu oblačnosti. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže -3 stupne. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus šesť stupňov Celzia.