Aj najbližšie dni budú pomerne chladné, v utorok sa k slovu dostane i prízemný mráz. Samozrejme, v niektorých dňoch nás opäť potrápi aj dážď, avšak všetko nám vynahradí posledný septembrový víkend, kedy majú pretrvávať teploty nad 20 stupňov Celzia.

Pondelok (20.9.) bude vo Zvolene pretrvávať jasná obloha, prípadne len malá oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo šesť stupňov. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu sedemnásť stupňov Celzia.

Utorok (21.9.) má byť prevažne jasno. Ráno by nám teplomer mal ukázať 4 stupne, pričom v skorých ranných hodinách nie je vylúčený ani prízemný mráz. Meteorológovia kvôli nemu vydali i výstrahu prvého stupňa. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená a teda bude znovu najviac 17 stupňov.

Streda (22.9.) prinesie množstvo oblačnosti, v čase okolo obeda zároveň treba počítať aj so slabšími zrážkami. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 7 až do popoludňajších 14 stupňov Celzia.

Štvrtok (23.9.) má pretrvávať polooblačná obloha. V rámci tohto dňa by teplota vzduchu nemala byť vyššia ako 16 stupňov Celzia.

Piatok (24.9.) má byť nielen zamračený, ale aj daždivý. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo 10 stupňov, cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu 15 stupňov.

Sobota (25.9.) zostane oblačná, pričom prehánky sa majú vyskytnúť už iba v čase okolo obeda. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala presiahnuť 21 stupňov Celzia.

Nedeľa (26.9.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. V ranných hodinách nám teplomer ukáže jedenásť stupňov a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako dvadsaťtri stupňov.