Počas druhého decembrového týždňa sa pripravte na mínusové teploty. Očakávať navyše možete aj novú snehovú nádielku, pričom nie je vylúčený ani výskyt poľadovice.

Pondelok (6.12.) má byť zamračený. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo mínus dva stupne Celzia s tým, že ráno treba počítať aj s poľadovicou. Meteorológovia kvôli nej vydali i výstrahu prvého stupňa. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu +2 stupne Celzia.

Utorok (7.12.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus sedem stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na +1 stupeň Celzia.

Streda (8.12.) prinesie polooblačnú oblohu. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo -8 stupňov, pričom mínusové teploty majú pretrvávať aj počas dňa. V popoludňajšom čase s teplotou vyššou ako je mínus jeden stupeň Celzia určite počítať netreba.

Štvrtok (9.12.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. Počítať navyše treba aj so snežením, ktoré má pretrvávať i počas noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus jeden stupeň Celzia.

Piatok (10.12.) zostane oblačný, pričom sa opäť vyskytnú aj snehové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných -3 až do popoludňajších  dvoch stupňov.

Sobota (11.12.) má byť zamračená. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala presiahnuť hodnotu plus jeden stupeň Celzia.

Nedeľa (12.12.) prinesie síce jasnú oblohu, avšak v čase okolo obeda treba počítať s veľkou oblačnosťou a zároveň i dažďom. V ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus šesť stupňov, pričom cez deň s vyššou teplotou ako je nula stupňov Celzia určite počítať netreba.