Martin na bielom koni. Naplní sa konečne po dlhých rokoch jedna z najznámejších novembrových pranostík? Odpoveďou je nie. Snehové prehánky sa zatiaľ k slovu vôbec nedostanú. Najbližšie dni dokonca vzhľadom na dané ročné obdobie prinesú v celku prijateľné počasie.

Pondelok (7.11.) bude oblačný, k večeru však nie je vylúčená prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 5 až 7 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 10 stupňami počítať určite netreba.

Utorok (8.11.) má pretrvávať zamračená obloha, od podvečera prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú iba 2 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 12 stupňov Celzia. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor.

Streda (9.11.) zostane zamračená s tým, že v druhej polovici dňa nás potrápi i dážď. Prehánky zároveň možno očakávať aj počas noci zo stredy na štvrtok. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 10 stupňov, pričom ráno nám teplomer ukáže 8 stupňov Celzia.

Štvrtok (10.11.) prinesie spočiatku opäť množstvo oblačnosti, pričom od poobedia má pretrvávať polooblačná obloha. Počítať treba aj s ďalšími dažďovými zrážkami. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 11 stupňov.

Piatok (11.11.) má byť polooblačný, avšak s výnimkou rána, kedy nás bude sprevádzať zamračená obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 7 až do popoludňajších 11 stupňov Celzia.

Sobota (12.11.) sa bude niesť v znamení slnečnej a jasnej oblohy, no s tým, že sa zobudíme do zamračeného rána. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 10 stupňov Celzia.

Nedeľa (13.11.) prinesie najprv veľa oblačnosti, v druhej polovici dňa možno očakávať polooblačnú oblohu. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 9 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 11 stupňov.