Hoci teploty vzduchu by po víkendovom oteplení už hranicu 20 stupňov Celzia v najbližších dňoch prekročiť nemali, stále zostanú na ako tak prijateľných hodnotách.

Pondelok (5.10.) bude vo Zvolene prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť, pričom počas celého dňa treba počítať aj s dažďom. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo 10 stupňov Celzia a cez deň sa vzduch ohreje na 19 stupňov.

Utorok (6.10.) má pretrvávať prevažne polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 7 až 9 stupňov. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 17 stupňov.

Streda (7.10.) má byť nielen zamračená, ale aj daždivá. Zrážky nás majú navyše sprevádzať i počas noci zo stredy na štvrtok. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 11 až do popoludňajších 13 stupňov Celzia.

Štvrtok (8.10.) sa bude ráno niesť v znamení jasnej oblohy, no po zvyšok dňa nás má sprevádzať polooblačná obloha. Ortuť teplomera sa počas dňa vyšplhá najviac na 14 stupňov.

Piatok (9.10.) prinesie s výnimkou ranných hodín množstvo oblačnosti. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo 7 stupňov a počas dňa sa vzduch ohreje na 17 stupňov.

Sobota (10.10.) zostane zamračená, pričom sa ráno majú vyskytnúť i slabšie prehánky. Najvyššia denná teplota vzduchu sa má dostať na úroveň okolo 17 stupňov Celzia.

Nedeľa (11.10.) má byť polooblačná. Teplota vzduchu ráno sa má pohybovať okolo 9 stupňov a cez deň vystúpi maximálne na hodnotu 15 stupňov.