Hoci ani nadchádzajúci týždeň nebude ideálny, na obzore je aspoň mierne oteplenie. Už v utorok môžeme počítať s pätnástimi stupňami Celzia. Pri premenlivej oblačnosti nás znova neminie ani dážď.

Pondelok (19.9.) bude pretrvávať veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Vyskytnúť by sa mali i dažďové zrážky. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 6 až 8 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 12 stupňami počítať určite netreba.

Utorok (20.9.) má byť polooblačno až oblačno. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 6 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to na 15 stupňov Celzia.

Streda (21.9.) prinesie takmer jasnú oblohu, pričom v čase okolo obeda nie je vylúčená zväčšená oblačnosť a dážď. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi znovu na 15 stupňov s tým, že ráno nám teplomer ukáže 7 stupňov Celzia.

Štvrtok (22.9.) bude spočiatku zamračený, na obed možno očakávať polooblačnú oblohu, pričom od poobedia by mala pretrvávať slnečná a jasná obloha. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 14 stupňov Celzia.

Piatok (23.9.) má byť polooblačný, avšak s výnimkou rána, kedy nás bude sprevádzať jasná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 5 až do popoludňajších 15 stupňov.

Sobota (24.9.) prinesie množstvo oblačnosti, aj keď k večeru nie je vylúčená polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 17 stupňov Celzia.

Nedeľa (25.9.) zostane oblačná, k slovu by sa mal dostať i dážď. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 12 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať opäť najviac 17 stupňov Celzia.