Čaká nás návrat zimy. Súčasný teplý front vyvrcholí hneď v úvode tretieho aprílového týždňa. Meteorológovia zároveň už teraz avizujú, že také prívetivé dni, aké sme si mohli vychutnávať v uplynulom období, žiaľ, tak skoro určite nenastanú.

Pondelok (15.4.) bude pretrvávať zamračená obloha a k večeru i dážď. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 12 až 14 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťpäť stupňov.

Utorok (16.4.) má byť prevažne oblačno, s dažďovými zrážkami treba počítať predovšetkým v dopoludňajších hodinách. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 8 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom výrazne klesne, a to na 10 stupňov Celzia.

Streda (17.4.) prinesie spočiatku polooblačnú oblohu. V druhej polovici dňa by nás mala sprevádzať zamračená obloha, pričom v čase okolo obeda nie sú vylúčené slabšie dažďové prehánky. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo šiestich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 13 stupňov Celzia.

Štvrtok (18.4.) sa bude niesť v znamení takmer jasnej oblohy, avšak s tým, že na obed možno očakávať zväčšenú oblačnosť. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň dvanásť stupňov Celzia.

Piatok (19.4.) má byť najprv jasný, v obedňajších hodinách polooblačný a následne by mala pretrvávať zamračená obloha. Od podvečera zároveň treba rátať i s dažďom. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 4 až do 10 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (20.4.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďových zrážok, ktoré by nás navyše mali trápiť i počas noci zo soboty na nedeľu. Denná teplota vzduchu vystúpi na 8 stupňov Celzia.

Nedeľa (21.4.) zostane zamračená, opäť sa k slovu dostanú aj dažďové prehánky. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 4 stupne Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac deväť stupňov.