Uplynulý víkend sa s nami definitívne rozlúčilo nadpriemerne teplé jesenné počasie. Ešte v úvode týždňa sa síce denná teplota bude tiahnuť k hranici desať stupňov, avšak už od stredy pocítime výrazné ochladenie.

Pondelok (26.11.) bude vo Zvolene prevažne zamračený a počas dňa očakávame aj dažďové prehánky. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných +3 do popoludňajších +8 stupňov.

Utorok (27.11.) má byť znovu prevažne zamračené a opäť aj s dažďom. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom poklesne a to na plus 5 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od +2 až do +4 stupne Celzia. Cez deň bude fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (28.11.) bude z rána zamračená, avšak postupne sa oblačnosť má rozpadať, a tak najmä poobede by už mala prevládať takmer jasná obloha. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných mínus 3 až do popoludňajších dvoch stupňov Celzia nad nulou.

Štvrtok (29.11.) prinesie jasnú oblohu a teplota vzduchu cez deň sa má pohybovať okolo nuly.

Piatok (30.11.) má priniesť ráno a doobeda jasnú oblohu, avšak v poobedňajších hodinách má pretrvávať zväčšená oblačnosť. K večeru nie sú vylúčené ani dažďové prehánky. Ranná teplota vzduchu bude na úrovni okolo -6 stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na +1 stupeň.

Sobota (1.12.) má byť oblačná a s dažďom. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať približne na úrovni okolo plus dva stupne Celzia.

Nedeľa (2.12.) bude opäť zamračená. Teploty vzduchu budú od ranných -4 až do popoludňajšieho jedného stupňa Celzia nad nulou.