Maximálne denné teploty vzduchu na úrovni do desať stupňov Celzia? Žiaľ, od štvrtka sa vyšších hodnôt nedočkáme. Meteorológovia zároveň predpokladajú, že nás počas najbližšieho nedeľného rána budú sprevádzať i prízemné mrazy.

Pondelok (11.10.) bude vo Zvolene pretrvávať prevažne zamračená obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo päť stupňov. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu štrnásť stupňov.

Utorok (12.10.) má byť spočiatku oblačno, pričom v druhej polovici dňa by nás mala sprevádzať už iba malá oblačnosť. Čo sa týka teplôt, ráno s viac ako šiestimi stupňami určite počítať netreba. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 12 stupňov Celzia.

Streda (13.10.) prinesie polooblačnú oblohu s tým, že v ranných hodinách nie sú vylúčené slabšie dažďové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 5 až do popoludňajších 11 stupňov.

Štvrtok (14.10.) sa síce bude niesť v znamení takmer jasnej oblohy, no v čase okolo obeda má pretrvávať zväčšená oblačnosť. V rámci tohto dňa by teplota vzduchu nemala byť vyššia ako 9 stupňov Celzia.

Piatok (15.10.) má byť oblačný, avšak s výnimkou rána, kedy očakávame slnečnú a jasnú oblohu. Ranná teplota sa má pohybovať len na úrovni okolo jedného stupňa, cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu 10 stupňov Celzia.

Sobota (16.10.) prinesie množstvo oblačnosti, pričom v ranných, ako aj doobedňajších hodinách nás majú potrápiť i dažďové zrážky. Najvyššia denná teplota vzduchu by opäť nemala presiahnuť hodnotu 10 stupňov.

Nedeľa (17.10.) zostane zamračená. V ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus jeden stupeň a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako 8 stupňov Celzia.