Prvý aprílový týždeň so sebou priniesol nadpriemerné denné teploty vzduchu a jarné počasie bude pokračovať aj počas nadchádzajúcich dní. Teploty vzduchu stúpnu ešte výraznejšie, pričom počas viacerých dní by mali prekročiť hranicu dvadsať stupňov Celzia.

Pondelok (9.4.) bude prevažne polooblačno, ráno a večer očakávame zmenšenú oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 8 až do 10 stupňov. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 20 až 22 stupňov Celzia.

Utorok (10.4.) má priniesť prevažne veľkú oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom poklesne, a teda bude v rozmedzí 15 až 17 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť od 10 až do 12 stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (11.4.) prinesie polooblačnú oblohu. V čase okolo obeda treba počítať aj so slabšími dažďovými prehánkami. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 10 až do popoludňajších devätnásť stupňov Celzia.

Štvrtok (12.4.) bude v znamení takmer jasnej oblohy a s rannou teplotou okolo 11 stupňov. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do dvadsaťdva stupňov Celzia. K večeru treba počítať aj s dažďom, ktorý má pretrvávať i počas noci zo štvrtka na piatok.

Piatok (13.4.) má priniesť takmer jasnú oblohu a z rána aj dážď. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo dvanásť stupňov a teplota vzduchu cez deň bude približne dvadsať stupňov.

Sobota (14.4.) má byť polooblačná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 10 až do popoludňajších dvadsať stupňov Celzia.

Nedeľa (15.4.) bude zamračená. Ranná teplota vzduchu má byť okolo desať stupňov a najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu dvadsaťjeden stupňov Celzia.