A je to tu. Všetci, ktorí túžobne očakávali pominutie denných mrazov, sa s príchodom druhej februárovej nedele konečne dočkali. Vyšším teplotám vzduchu počas dňa navyše tak rýchlo neodzvoní. V najbližšiu sobotu má byť v poobedňajších hodinách dokonca až 11 °C.

Pondelok (13.2.) bude pretrvávať jasná obloha, prípadne len malá oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 3 až 5 stupňov pod nulou. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň +6 stupňov Celzia. Fúkať má len slabý premenlivý vietor.

Utorok (14.2.) má byť prevažne jasno. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -2 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +8 stupňov Celzia.

Streda (15.2.) prinesie spočiatku takmer jasnú oblohu, v druhej polovici dňa nás bude sprevádzať polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo mínus päť stupňov. V popoludňajších hodinách nám teplomer ukáže +7 stupňov.

Štvrtok (16.2.) sa bude niesť v znamení slnečnej oblohy, avšak s výnimkou večera, kedy možno očakávať zamračenú oblohu. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +6 stupňov.

Piatok (17.2.) má byť oblačný a zároveň i daždivý, pričom s dažďom treba počítať najmä ráno a doobeda. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od rannej nuly až do popoludňajších deviatich stupňov.

Sobota (18.2.) zostane zamračená, opäť nás potrápi aj dážď. Slabšie prehánky majú pretrvávať počas celého dňa vrátane noci zo soboty na nedeľu. Denná teplota vzduchu vystúpi na nadpriemerných +11 stupňov.

Nedeľa (19.2.) prinesie polooblačnú oblohu. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže +1 stupeň. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať vyššiu hodnotu ako je +7 stupňov Celzia.