Zdá sa, že chladné a upršané dni sú aspoň nateraz za nami. Dážď by sa už mimo víkendu vyskytnúť nemal a teploty vzduchu počas nasledujúceho týždňa majú postupne rásť. V niektorých dňoch by dokonca mali prekročiť aj hranicu 15 stupňov.

Pondelok (19.10.) bude vo Zvolene jasný, prípadne len s malou oblačnosťou. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo dvoch stupňov a cez deň sa vzduch ohreje na 10 stupňov Celzia.

Utorok (20.10.) má pretrvávať zväčša polooblačná obloha a fúkať bude slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí 1 až 3 stupne. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 12 stupňov Celzia.

Streda (21.10.) má priniesť, s výnimkou ranných hodín, množstvo oblačnosti. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 4 až do popoludňajších 13 stupňov.

Štvrtok (22.10.) sa bude niesť v znamení slnečnej oblohy, no poteší nás aj najvyššia denná teplota. Tá by sa totiž mala vyšplhať na relatívne príjemných 17 stupňov Celzia.

Piatok (23.10.) prinesie množstvo oblačnosti. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo 9 stupňov a počas dňa sa vzduch ohreje na 15 stupňov.

Sobota (24.10.) zostane zamračená a počas prvého víkendového dňa treba počítať aj s dažďom. Prehánky nás majú navyše sprevádzať i počas noci zo soboty na nedeľu. Najvyššia denná teplota vzduchu sa má dostať na úroveň okolo 16 stupňov Celzia.

Nedeľa (25.10.) má byť oblačná, pričom by sa zrážky mali vyskytnúť už iba v ranných hodinách. Teplota vzduchu ráno bude na úrovni okolo troch stupňov Celzia a cez deň vystúpi maximálne na hodnotu 13 stupňov.