Aj v druhom júnovom týždni nás, žiaľ, čaká množstvo dažďových zrážok. Hneď v jeho úvode dokonca dôjde k poklesu denných teplôt vzduchu. Až do soboty by sa mali pohybovať len na úrovni okolo 20 °C.

Pondelok (10.6.) bude pretrvávať spočiatku zamračená, k večeru prevažne polooblačná obloha. Počítať treba i s dažďom či silnými búrkami, kvôli ktorým SHMÚ vydal aj výstrahu prvého stupňa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 15 až 17 stupňov Celzia a denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťjeden stupňov.

Utorok (11.6.) zostane zamračený s tým, že k večeru zároveň opäť nie je vylúčená zmenšená oblačnosť. Dažďové zrážky možno očakávať najmä v prvej polovici dňa. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 15 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na 18 stupňov.

Streda (12.6.) prinesie znova veľa oblačnosti, ako aj dažďových prehánok. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo štrnástich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže rovných 20 stupňov.

Štvrtok (13.6.) má byť najskôr stále zamračený a daždivý, pričom v druhej polovici dňa by mala pretrvávať polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň 19 stupňov Celzia.

Piatok (14.6.) nás bude sprevádzať polooblačná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 15 až do 21 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (15.6.) by sa mala niesť v znamení slnečnej a jasnej oblohy, avšak s výnimkou rána, kedy nie je vylúčená polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu vystúpi na 23 stupňov Celzia.

Nedeľa (16.6.) má byť polooblačná, v čase okolo obeda i s dažďovými prehánkami. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 17 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 25 stupňov.