Šestnásť až dvadsať stupňov Celzia. Práve v takomto intervale sa budú pohybovať denné teploty vzduchu počas prvého májového týždňa. Teplotne prijateľné zároveň majú byť i rána.  To, čo nám však úsmev na tvári rozhodne nevyčarí, sú dažďové zrážky. A tých veru bude v najbližšom období požehnane.

Pondelok (2.5.) má pretrvávať zamračená obloha, jedine k večeru očakávame prevažne malú oblačnosť. Počas celého dňa bude fúkať slabý premenlivý vietor, pričom treba počítať i s dažďovými prehánkami. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí sedem až deväť stupňov, počas dňa sa oteplí na 18 stupňov Celzia.

Utorok (3.5.) nás bude sprevádzať prevažne jasná obloha, Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže sedem stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 20 stupňov.

Streda (4.5.) síce spočiatku bude polooblačná, avšak už doobeda sa k slovu dostane veľká oblačnosť. V rámci druhej polovice dňa nie sú vylúčené ani dažďové prehánky, pretrvávať by zároveň mali aj počas noci zo stredy na štvrtok. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo 11 stupňov Celzia. Počas dňa sa ortuť teplomera vyšplhá na 16 stupňov.

Štvrtok (5.5.) prinesie množstvo oblačnosti a opäť nás neminie ani zrážková činnosť. V popoludňajšom čase  s vyššou teplotou ako je 20 stupňov Celzia určite počítať netreba.

Piatok (6.5.) zostane zamračený a podobne ako v predchádzajúce dni, aj pred príchodom víkendu nás budú trápiť dažďové zrážky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 13 až do popoludňajších 17 stupňov Celzia.

Sobota (7.5.) má byť polooblačná, vyskytnúť sa môžu i slabšie dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň pätnásť stupňov.

Nedeľa (8.5.) bude taktiež polooblačná, Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 13 stupňov s tým, že popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 19 stupňov Celzia.