Za sebou máme prvé tohtoročné tropické dni.  Milovníkov horúčav určite potešili, no v najbližšom týždni už s nimi, žiaľ, počítať nemôžu. Naďalej však bude teplo, opäť aj s dažďovými zrážkami či búrkami.

Pondelok (24.6.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha, pričom fúkať by mal len slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 14 až 16 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťšesť stupňov.

Utorok (25.6.) nás má sprevádzať spočiatku jasná, postupne až oblačná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 16 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 28 stupňov.

Streda (26.6.) prinesie množstvo oblačnosti, zrána a k večeru i dážď. Ranná teplota vzduchu by sa mala pohybovať okolo sedemnástich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 27 stupňov.

Štvrtok (27.6.) sa bude najskôr niesť v znamení polooblačnej oblohy. Od obeda má pretrvávať zamračená a daždivá obloha, vylúčené nie sú ani búrky. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň 25 stupňov Celzia.

Piatok (28.6.) prinesie takmer jasnú oblohu s tým, že s príchodom podvečera môže dôjsť k zväčšeniu oblačnosti. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 20 až do 28 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (29.6.) má byť polooblačná, v závere dňa aj s možnými dažďovými prehánkami. Denná teplota vzduchu vystúpi na 26 stupňov Celzia.

Nedeľa (30.6.) zostane polooblačná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 23 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 29 stupňov.