Rána budú aj naďalej poriadne chladné, pričom denné teploty vzduchu by už hranicu pätnásť stupňov Celzia prekračovať nemali. Presne takáto je vyhliadka meteorológov pre posledný októbrový týždeň, v rámci ktorého má prevládať jasná obloha.

Pondelok (25.10.) bude vo Zvolene prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo nuly. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu dvanásť stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (26.10.) má znovu pretrvávať jasná obloha, no počas poobedeňajších a podvečerných hodín by nás mala sprevádzať zamračená obloha. Čo sa týka teplôt, ráno s viac ako jedným stupňom určite počítať netreba. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 10 stupňov.

Streda (27.10.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných +1 až do popoludňajších 13 stupňov Celzia.

Štvrtok (28.10.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu. V rámci tohto dňa by teplota vzduchu nemala byť vyššia ako 14 stupňov Celzia.

Piatok (29.10.) zostane slnečný. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo nuly, cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu trinásť stupňov.

Sobota (30.10.) má byť polooblačná, avšak s výnimkou rána, kedy očakávame jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala presiahnuť hodnotu dvanásť stupňov Celzia.

Nedeľa (31.10.) prinesie takmer jasnú oblohu. V ranných hodinách nám teplomer ukáže tri stupne nad nulou a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako 13 stupňov.