Aj počas nadchádzajúceho marcového týždňa bude prevládať slnečná a jasná obloha! So zväčšenou oblačnosťou treba počítať najmä v stredu. V rámci tohto dňa by zároveň denná teplota vzduchu nemala presiahnuť hodnotu plus štyri stupne Celzia.

Pondelok (7.3.) nás bude sprevádzať jasná obloha alebo len malá oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí mínus štyri až mínus šesť stupňov Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +5 stupňov určite počítať netreba.

Utorok (8.3.) bude opäť pretrvávať prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus päť stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +7 stupňov.

Streda (9.3.) prinesie spočiatku množstvo oblačnosti, v druhej polovici dňa očakávame polooblačnú oblohu. Meteorológovia zároveň predpokladajú, že ranná teplota vzduchu presiahne hranicu nula stupňov Celzia. Denná teplota by zas nemala prekročiť hodnotu plus šesť stupňov.

Štvrtok (10.3.) sa bude niesť v znamení slnečnej a jasnej oblohy. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus päť stupňov Celzia.

Piatok (11.3.) zostane slnečný a jasný. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus sedem až do popoludňajších plus štyroch stupňov Celzia.

Sobota (12.3.) má byť jasná až polojasná. V popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +8 stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (13.3.) bude taktiež slnečná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus dva stupne a v popoludňajšom čase má na ňom svietiť nadpriemerných plus desať stupňov Celzia.