Aj naďalej bude mimoriadne teplo. V piatok dokonca denná teplota vzduchu v našom meste vyskočí až na 36 °C. Má ísť o najteplejší deň v týždni, po ktorom by zároveň malo dôjsť k vytúženému ochladeniu.

Pondelok (27.6.) bude jasný, prípadne len s malou oblačnosťou. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 17 až 19 stupňov. V poobedňajších hodinách očakávame až 32 stupňov Celzia. Pre vysoké teploty SHMÚ vydal aj výstrahu prvého stupňa.

Utorok (28.6.) má pretrvávať prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 19 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 34 stupňov. Aj v rámci tohto dňa je kvôli očakávaným vysokým teplotám v platnosti výstraha prvého stupňa.

Streda (29.6.) má byť slnečná a jasná, no počas podvečerných a večerných hodín by mala pretrvávať zamračená obloha. Vylúčený vtedy nie je ani dážď. Ráno nám teplomer ukáže 20 stupňov Celzia. Počas dňa sa oteplí najviac na 33 stupňov.

Štvrtok (30.6.) by sa mal niesť v znamení polooblačnej oblohy. V popoludňajšom čase treba počítať s teplotou 35 stupňov a k večeru i s dažďovými prehánkami.

Piatok (1.7.) zostane polooblačný. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 22 až do popoludňajších 36 stupňov.

Sobota (2.7.) bude spočiatku jasná, v druhej polovici dňa má pretrvávať zamračená obloha.  Vylúčené vtedy nie sú ani dažďové prehánky či dokonca búrky. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 27 stupňov Celzia.

Nedeľa (3.7.) prinesie množstvo oblačnosti. Dážď by nás mal predbežne trápiť počas celého dňa a zároveň i počas noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 17 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 26 stupňov Celzia.