Ani na prelome septembra a októbra sa nedočkáme prívetivejšieho počasia. V rámci nadchádzajúceho týždňa má pretrvávať zväčša veľká oblačnosť. Denné teploty vzduchu by nemali prekročiť hodnotu 17 °C, pričom dážď sa bude dostávať k slovu počas každého dňa.

Pondelok (26.9.) bude pretrvávať oblačná obloha, avšak s tým, že k večeru by nás mohla sprevádzať prevažne polooblačná obloha. Dopoludnia zároveň nie je vylúčený dážď. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 9 až 11 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 15 stupňami počítať určite netreba. Fúkať by mal počas celého dňa len slabý premenlivý vietor.

Utorok (27.9.) prinesie prevažne zamračenú oblohu a k večeru i prehánky. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 7 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to na 17 stupňov Celzia.

Streda (28.9.) má byť spočiatku slnečná a jasná, v čase okolo obeda by nás mala sprevádzať polooblačná obloha, pričom od poobedia treba počítať so zamračenou oblohou. S príchodom večera sa k slovu môžu dostať aj dažďové zrážky. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 16 stupňov s tým, že ráno nám teplomer ukáže 9 stupňov Celzia.

Štvrtok (29.9.) bude zamračený a dážď nás opäť neminie. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 17 stupňov Celzia.

Piatok (30.9.) prinesie množstvo oblačnosti. Od obeda, vrátane noci z piatka na sobotu, budú pretrvávať i dažďové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 11 až do popoludňajších 16 stupňov.

Sobota (1.10.) zostane zamračená. Zároveň, tak ako predchádzajúce dni, aj prvý októbrový deň má byť daždivý. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 14 stupňov Celzia.

Nedeľa (2.10.) má byť oblačná, k slovu sa opäť dostane i dážď. Predbežne s ním treba rátať aj v rámci noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 10 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 13 stupňov Celzia.