Žiaľ ani na prelome augusta a septembra nedôjde k zlepšeniu počasia. Naďalej má byť vzhľadom na dané ročné obdobie veľmi chladno. Dobrou správou však je, že počas prvého septembrového víkendu by teploty vzduchu mali vystúpiť nad hranicu 20 stupňov Celzia.

Pondelok (30.8.) bude vo Zvolene prevažne zamračená obloha, pričom treba počítať aj s početnými dažďovými prehánkami. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo jedenásť stupňov. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu 14 stupňov.

Utorok (31.8.) má znovu pretrvávať veľká oblačnosť a s najväčšou pravdepodobnosťou sa opäť nevyhneme ani dažďu. V ranných hodinách nám teplomer ukáže 12 stupňov, najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne. Počas tohto dňa bude najviac 19 stupňov Celzia.

Streda (1.9.) zostane oblačná, avšak s výnimkou podvečera, kedy očakávame takmer jasnú oblohu. V prvej polovici dňa sa zároveň opäť vyskytnú i zrážky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 12 až do popoludňajších 15 stupňov.

Štvrtok (2.9.) sa bude niesť v znamení slnečnej a jasnej oblohy, no v ranných hodinách môže pretrvávať zväčšená oblačnosť. V rámci tohto dňa by teplota vzduchu nemala byť vyššia ako 17 stupňov Celzia.

Piatok (3.9.) má byť polooblačný. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo jedenásť stupňov a cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu 20 stupňov.

Sobota (4.9.) prinesie spočiatku zamračenú oblohu, pričom v druhej polovici dňa by nás mala sprevádzať takmer jasná obloha. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 21 stupňov.

Nedeľa (5.9.) bude polooblačná, podvečer sa môžu vyskytnúť i slabšie dažďové prehánky. V ranných hodinách nám teplomer ukáže trinásť stupňov a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako 22 stupňov Celzia.