Zdá sa, že nadpriemerným denným teplotám vzduchu definitívne odzvonilo. V nadchádzajúcom týždni možno očakávať najviac 16 °C. Najbližšie októbrové dni budú zároveň bohaté na dažďové zrážky.

Pondelok (23.10.) bude spočiatku zamračený, k večeru možno očakávať prevažne malú oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 6 až 8 stupňov Celzia a denná teplota dosiahne úroveň 14 stupňov. Fúkať by mal len slabý premenlivý vietor.

Utorok (24.10.) má byť zrána polooblačný, pričom následne sa obloha začne zaťahovať. Vo večerných hodinách zároveň nie sú vylúčené ani dažďové zrážky a fúkať by mal opäť len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 8 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na 16 stupňov Celzia.

Streda (25.10.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo jedenásť stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 15 stupňov Celzia.

Štvrtok (26.10.) zostane zamračený. Dažďové prehánky podľa meteorológov hrozia najmä v druhej polovici dňa. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 14 stupňov Celzia.

Piatok (27.10.) sa bude ráno a doobeda niesť v znamení zamračenej oblohy, počítať treba i s dažďom. Na obed by nás mala sprevádzať polooblačná obloha a následne od poobedia takmer jasná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných deviatich až do popoludňajších dvanástich stupňov.

Sobota (28.10.) má byť oblačná a od obedňajších hodín zároveň i daždivá.  Dažďové zrážky navyše nie sú vylúčené ani počas noci zo soboty na nedeľu. Denná teplota vzduchu vystúpi na 13 stupňov Celzia.

Nedeľa (29.10.) bude síce najskôr zamračená, avšak oblačnosť sa postupne rozpadne. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže šesť stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 14 stupňov.