Mierna zima pokračuje. S výnimkou nedele budú plusové, respektíve nulové denné teploty vzduchu realitou aj naďalej. So snežením treba počítať predovšetkým v druhej polovici štvrtého januárového týždňa.

Pondelok (23.1.) bude spočiatku zamračený, v druhej polovici dňa možno očakávať prevažne malú oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 2 až 4 stupne pod nulou a denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 3 stupne Celzia. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor.

Utorok (24.1.) by nás mala sprevádzať prevažne jasná obloha a fúkať má opäť len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -5 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na +1 stupeň Celzia.

Streda (25.1.) prinesie najprv takmer jasnú oblohu s tým, že od obeda bude pretrvávať polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo mínus dva stupne Celzia. V popoludňajších hodinách nám teplomer ukáže +7 stupňov.

Štvrtok (26.1.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. Počítať treba aj so slabšími snehovo-dažďovými prehánkami, ktoré by zároveň mali pretrvávať i počas noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +2 stupne Celzia.

Piatok (27.1.) zostane oblačný, aj keď s príchodom večera nie je vylúčená takmer jasná obloha. Ráno sa zrejme vyskytnú i slabšie snehové zrážky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus troch až do popoludňajšej nuly.

Sobota (28.1.) prinesie polooblačnú oblohu, pričom v čase okolo obeda treba počítať so zväčšenou oblačnosťou. Denná teplota vzduchu vystúpi na +2 stupne.

Nedeľa (29.1.) má byť zamračená. Okrem veľkej oblačnosti nás v poslednú januárovú nedeľu neminie ani sneženie, snehové vločky majú predbežne padať najmä v druhej polovici dňa. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže -5 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať vyššiu hodnotu ako je -1 stupeň.