Najbližší týždeň prinesie chladné jesenné počasie. Prevládať má veľká oblačnosť, pričom v rámci posledného novembrového víkendu dokonca nie je vylúčené ani sneženie.

Pondelok (22.11.) bude vo Zvolene pretrvávať zamračená obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo nuly a najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu osem stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (23.11.) má byť prevažne jasný. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus dva stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na 6 stupňov Celzia.

Streda (24.11.) zostane slnečná a jasná. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných -1 až do popoludňajších 7 stupňov Celzia.

Štvrtok (25.11.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň päť stupňov Celzia.

Piatok (26.11.) prinesie na naše územie opäť veľkú oblačnosť, pričom od obedňajších hodín treba počítať i s dažďom. Prehánky by nás zároveň mali sprevádzať aj počas noci z piatka na sobotu. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo nuly, cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu šesť stupňov.

Sobota (27.11.) má byť podobne ako predchádzajúce dva dni zamračená, v podvečerných a večerných hodinách dokonca očakávame aj sneženie. Podľa meteorológov ho však budú dopĺňať i dažďové prehánky. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala presiahnuť hodnotu štyri stupne Celzia.

Nedeľa (28.11.) neprinesie žiadnu výraznú zmenu. Aj druhý víkendový deň má byť oblačný s tým, že sneženie má opäť sprevádzať aj dážď. Jediným rozdielom je, že so zmiešanými zrážkami už treba počítať v rámci celého dňa. V ranných hodinách nám teplomer ukáže jeden stupeň nad nulou a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako 3 stupne.