Denné teploty vzduchu budú aj naďalej ataktovať hranicu plus desať stupňov Celzia! V rámci nadchádzajúceho týždňa zároveň treba počítať i s dažďovými prehánkami, pričom by sa mala vyskytnúť aj poľadovica. SHMÚ kvôli nej vydal i výstrahu prvého stupňa.

Pondelok (14.2.) nás bude spočiatku sprevádzať jasná obloha, v druhej polovici dňa očakávame zamračenú oblohu. Vo večerných hodinách by nás zároveň mala potrápiť i poľadovica. SHMÚ kvôli jej možnému výskytu vydal aj výstrahu prvého stupňa. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí mínus tri až mínus päť stupňov Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +6 stupňov určite počítať netreba.

Utorok (15.2.) má pretrvávať oblačná obloha. Zároveň treba počas celého dňa počítať i so slabým premenlivým vetrom s tým, že k večeru by sa mal k slovu dostať aj dážď. Opäť by sa pritom mala vyskytnúť aj poľadovica, znova je kvôli nej vydaná i výstraha prvého stupňa. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus jeden stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená,  popoludní tak bude opäť najviac +6 stupňov.

Streda (16.2.) bude zamračená, počítať treba aj s dažďom. Dažďové prehánky by pritom mali pretrvávať výlučne v prvej polovici dňa. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo plus tri stupne Celzia. Denná teplota by nemala prekročiť hodnotu +8 stupňov.

Štvrtok (17.2.) prinesie množstvo oblačnosti. Opäť nie je vylúčený ani dážď, pričom tentoraz by mali zrážky pretrvávať už v rámci celého dňa. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus sedem stupňov.

Piatok (18.2.) zostane oblačný, v ranných hodinách nás môžu potrápiť i dažďové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných plus troch až do popoludňajších plus osem stupňov Celzia.

Sobota (19.2.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. Popoludní s vyššou teplotou ako je +6 stupňov Celzia určite počítať netreba.

Nedeľa (20.2.) má byť taktiež polooblačná, avšak s výnimkou rána, kedy meteorológovia očakávajú zamračenú oblohu a zároveň aj sneženie. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže hodnotu mínus dva stupne a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus sedem stupňov.