ZVonline.sk, moduly SHMÚ, AccuWeather.com | 3.2.2019

Počasie vo Zvolene: Bude premenlivo, s nočnými mrazmi a plusovými dennými teplotami

Najbližší týždeň bude premenlivý. Opäť nás čakajú nočné teploty pod nulou, avšak tie denné by v niektorých dňoch mali prekročiť aj hranicu päť stupňov Celzia. Zrážky by nateraz mali ustáť, no cez víkend nie je vylúčené slabé sneženie. 

Pondelok (4.2.) bude vo Zvolene spočiatku jasno, postupne však má prevládať zamračená obloha. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných -2 do popoludňajších plus šesť stupňov.

Utorok (5.2.) má byť prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to najviac na +5 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od -2 až do -4 stupne Celzia.

Streda (6.2.) bude v znamení jasnej oblohy. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných mínus šesť až do popoludňajších sedem stupňov Celzia nad nulou.

Štvrtok (7.2.) prinesie takmer jasnú oblohu. Teplota vzduchu cez deň sa má pohybovať okolo plus päť stupňov Celzia.

Piatok (8.2.) má priniesť oblačnú až zamračenú oblohu. Ranná teplota vzduchu bude na úrovni  približne -2 stupne a najvyššia denná teplota sa bude pohybovať okolo +5 stupňov Celzia.

Sobota (9.2.) má byť oblačná a zrána prinesie i slabé snehové prehánky. Najvyššia denná teplota vzduchu bude približne na úrovni okolo plus sedem stupňov Celzia.

Nedeľa (10.2.) bude polooblačná, ráno a doobeda opäť aj so slabším snežením. Teploty vzduchu budú od ranných -1 až do popoludňajších šesť stupňov Celzia.