Martin na bielom koni. Známa novembrová pranostika zostane znova nenaplnená, podľa dlhodobých predpovedí by navyše tak skoro ani snežiť nemalo. Meteorológovia očakávajú, že druhý novembrový týždeň bude premenlivý a s teplotami do jedenásť stupňov Celzia.

Pondelok (8.11.) bude vo Zvolene pretrvávať prevažne malá oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo nuly. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu jedenásť stupňov.

Utorok (9.11.) má byť prevažne jasný. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus dva stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na 8 stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (10.11.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy, avšak s výnimkou rána, kedy má byť polooblačno. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných +1 až do popoludňajších 9 stupňov Celzia.

Štvrtok (11.11.) prinesie polooblačnú oblohu, pričom denná teplota vzduchu dosiahne úroveň jedenásť stupňov Celzia.

Piatok (12.11.) zostane polooblačný. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo nuly, cez deň sa ortuť teplomera dostane najviac na hodnotu desať stupňov.

Sobota (13.11.) má byť zamračená a vyskytnúť sa môžu i slabšie dažďové prehánky. Najvyššia denná teplota vzduchu by nemala presiahnuť hodnotu osem stupňov Celzia.

Nedeľa (14.11.) sa bude podobne ako sobota niesť v znamení zamračenej oblohy, v čase okolo obeda treba počítať i s dažďom. V ranných hodinách nám teplomer ukáže tri stupne nad nulou a počas dňa by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako 9 stupňov Celzia.