Napriek tomu, že na prvý jarný deň si ešte budeme musieť počkať, vonku to už vyzerá tak akoby sa jar hlásila o svoje slovo. Nadchádzajúce dni síce ešte budú pripomínať jarné počasie, avšak najbližší víkend by mal so sebou priniesť znovu aj výraznejšie ochladenie.

Pondelok (12.3.) bude oblačný, pričom z rána a k večeru očakávame aj dážď. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od +3 až do +5 stupňov Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 12 až 14 stupňov Celzia.

Utorok (13.3.) má priniesť spočiatku zamračenú oblohu, k večeru už má pretrvávať prevažne malá oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 10 až 12 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu má byť okolo nuly.

Streda (14.3.) prinesie mnoho oblačnosti. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných +1 až do popoludňajších plus deväť stupňov Celzia.

Štvrtok (15.3.) bude v znamení takmer jasnej oblohy a s rannou teplotou okolo nuly. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do plus desať stupňov Celzia.

Piatok (16.3.) má byť zatiahnutý a počas celého dňa prinesie aj intenzívne dažďové prehánky, ktoré by mali pretrvávať i počas noci z piatka na sobotu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo dva stupne Celzia nad nulou. Teplota vzduchu cez deň bude približne plus jedenásť stupňov.

Sobota (17.3.) prinesie zamračenú oblohu a počas celého dňa opäť aj dážď. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných plus troch až do popoludňajších plus šesť stupňov Celzia.

Nedeľa (18.3.) bude v znamení jasnej oblohy. Ranná teplota vzduchu má byť okolo šesť stupňov Celzia pod nulou a najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu plus jeden stupeň Celzia.