ZVonline.sk, moduly SHMÚ, AccuWeather.com | 9.9.2018

Počasie vo Zvolene: Bude premenlivo a s teplotami okolo dvadsaťpäť stupňov Celzia

Druhý septembrový týždeň prinesie opäť premenlivé počasie a príjemné letné dni. Denné teploty vzduchu sa budú pohybovať v priemere na úrovni okolo dvadsaťpäť stupňov Celzia. 

Pondelok (10.9.) bude vo Zvolene prevažne jasný. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných 14 do popoludňajších 26 stupňov. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (11.9.) prinesie prevažne veľkú, ráno a večer zmenšenú oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom poklesne, a to na 22 až 24 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 13 až do 15 stupňov Celzia.

Streda (12.9.) bude polooblačná. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 16 až do popoludňajších 27 stupňov.

Štvrtok (13.9.) prinesie jasnú oblohu, avšak popoludní očakávame prechodne zväčšenú oblačnosť. Teplota vzduchu cez deň by nemala prekročiť hranicu 26 stupňov Celzia.

Piatok (14.9.) má priniesť mnoho oblačnosti. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo 17 stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na 27 stupňov Celzia.

Sobota (15.9.) má byť oblačná a s hrozbou dažďových prehánok najmä poobede a večer. Najvyššia denná teplota vzduchu má byť približne na úrovni 23 stupňov Celzia.

Nedeľa (16.9.) bude v znamení takmer jasnej oblohy. Teploty vzduchu budú od ranných 15 až do popoludňajších 23 stupňov.