Predposledný májový týždeň prinesie podobné počasie ako počas uplynulých dní. Teploty vzduchu síce stúpnu, no stále treba počítať aj s prehánkami či búrkami. 

Pondelok (21.5.) bude prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 8 až do 10 stupňov. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 20 až 22 stupňov Celzia.

Utorok (22.5.) má priniesť zamračenú oblohu a dážď. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 19 až 21 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť od 11 až do 13 stupňov Celzia.

Streda (23.5.) prinesie mnoho oblačnosti. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 16 až do popoludňajších dvadsaťtri stupňov Celzia. Počas celého dňa treba počítať aj s dažďovými prehánkami, pričom meteorológovia nevylučujú ani búrky.

Štvrtok (24.5.) má byť podobný strede, opäť očakávame zamračenú oblohu a dážď. Ranná teplota by mala byť okolo 16 stupňov. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 21 stupňov Celzia.

Piatok (25.5.) prinesie takmer jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo sedemnásť stupňov a teplota vzduchu cez deň bude približne 26 stupňov.

Sobota (26.5.) má byť polooblačná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 18 až do popoludňajších dvadsaťpäť stupňov Celzia. Najmä v čase okolo obeda očakávame i slabšie dažďové prehánky.

Nedeľa (27.5.) bude zamračená a s dažďom. Ranná teplota vzduchu má byť okolo osemnásť stupňov a najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu dvadsaťtri stupňov.